Co o nás říkají naši klienti

Prague-stay.com - Pražský portál o ubytování a životním stylu

Přečtěte si, co o nás napsali na předním pražském portále o ubytování a životním stylu, se kterým je náš koncept osobního servisu vašeho šatníku úzce spjatý.

Článek o Luxury Dry Cleaning najdete v sekci čistírny v Praze přímo tady.

Jiří Michalička - Česká Národní Banka, a.s.

Měl jsem možnost se podrobněji seznámit s touto službou
a ověřil si, že tady je péče o zákazníka a jeho oděvy skutečně na prvním místě. Jen to opravdu nejlepší je dost dobré a totéž platí o rychlosti, kvalitě a spolehlivosti služeb. Doporučuji pro začátek třeba jen vyzkoušet. Věřím, že nebudete zklamáni, spíše příjemně překvapeni.

Veronika Budková

Prádlo je vždy krásně vyžehlené, voňavé a doručené na čas
a včas. Moc děkujeme za profesionální přístup.

Ing. Jana Navrátilová, ŘLP ČR, s.p.

Moje sedmiletá zkušenost s firmou carre concierge je perfektní. Od čištění obleků či žehlení, přes opravy luxusní obuvi, až třeba po úklid domu. Vždycky vím, že neudělají jen to, co jim řeknete, ale udělají i to, co vidí, že je potřeba. Myslím, že kdybych je požádala o modré z nebe, tak mi ho dokáží obstarat i do druhého dne.

Rudolf Práger, generální ředitel INVA Building Materials s.r.o.

Je příjemné na někoho s důvěrou přenést své drobné každodenní starosti. A spolehnout se, že při jejich zařizování používá hlavu - hledá pro mě nejlepší řešení. Oceňuji až neskutečnou časovou flexibilitu, osobní přístup, vstřícnost
a velmi profesionální chování.

Šárka Karnetová, Praha 1

Myslím, že mám toho nejnáročnějšího partnera, co se oděvů týče. Od té doby, co se nám staráte o naše oblečení (hlavně
o partnerovi košile), je doma klid :-). Jednou jsem omylem při praní hodila do pračky kašmírové šaty. Z velikosti S jsem se po vyprání dostala na XXS, běhala jsem po celé Praze a hledala pomoc, všichni kroutili hlavou se slovy, že šatům již nic nepomůže. No a kdo mě zachránil? Luxury Dry Cleaning!

Val Russell

I would like to say big THANK YOU to Luxury Dry cleaning and especially to Helena. You did amazing job with my dress which was quite complicated. I have previously contacted lots of dry cleaning services and they told me they were not able to clean it. You took this challenge and delivered great results! I would recommend your services to anyone who would like to see spotless results and great customer care!!! Cheers.

Sandra Marková - Sandra Mark Fashion Designer

Děkuji za vždy krásně vyčištěné a nažehlené šaty.

Hana ZouvalováLa Gallery Novesta

Služba Luxury Dry Cleaning společnosti carre concierge se pro nás v posledních dvou letech stala takřka nepostradatelnou. A to nejen v oblasti čištění oděvů, ale i v oblasti stylingového poradenství a personal shoppingu. Spojují profesionalitu s velmi milým a vstřícným přístupem ke všem svým klientům. Líbí se mi také nabídka komplexní služby o šatník zákazníka. Moc si cením naší spolupráce.

Anood M. - BOHO Hotel Prague

Helloo Helena, everything is just perfect and the service is amazing! Thank you for everything.  

Vikki Tintorini

Hi Helena, I just wanted to write to say thank you again for everything. All the times I needed help fast you were there!
I am super happy with my top that was repaired, it's perfekt!
I'm so sad to leave here, I can't even begin to tell you heavy sad feeling I have in my heart. I've loved living in Prague, it's been an amazing experience.
I wish you all the very best for your future. Take care. Vx

Jana Mojžíšová - Zentiva Group, a.s.

Jsme již několik let nadmíru spokojenými klienty. Absolutní profesionalita, ochota řešit i nestandardní požadavky, osobní domluva o příjmu/vyzvednutí zakázky dle našich časových preferencí, to vše je u LDC naprostou samozřejmostí. Nemám pocit, jako bych byla klient, ale spíš součást rodiny. Moc děkujeme. 

Klára Bergerová - Dimar CZ s.r.o.

Absolutní spokojenost! Kvalita, rychlost, osobní přístup. Co více si přát. Snad jen další spokojené klienty.

Vendula Naskosová, asistentka vedení, Cushman and Wakefield

Firma nám byla doporučena - a toto doporučení předčilo všechna naše očekávání. Především přístup při řešení nenadálých situací a schopnost přizpůsobit se změnám,
je nedocenitelný. Na takové služby je radost dávat reference.

Manželé Dudychovi - DBD Group s.r.o.

Žádné naše přání není pro společnost carre concierge problém. Umí vždy najít řešení, dokáží jednat okamžitě a časově se přizpůsobit potřebám naší rodiny. Doporučujeme každému,
kdo pro svůj domov hledá excelentní a profesionální péči.

Karolína Kratochvílová - Institut ORLANE PARIS

S firmou carre concierge mám letitou zkušenost a jejich služby - včetně Luxury Dry Cleaning - pravidelně využívám. Je to pro mě velká úspora času a navíc jistota, že vše bude podle mých (náročných) představ.

PŘEJETE SI PRVOTŘÍDNÍ PÉČI PRO VÁŠ ŠATNÍK?

Ochrana osobních údajů