Jak by se vám líbilo, kdyby někdo přemýšlel za vás?

Kdyby se staral o celý váš šatník tak, že myslí vždy tři kroky dopředu?


Protože když k vám jede vyzvednut věci do čistírny, vezme vám zároveň boty na podražení - či jiné prádlo na vyžehlení.


Nebo ví, že ta drahá večerní róba potřebuje přesně tu špičkovou péči německé čistírny. A tamty košile budou nejrychleji zase v jiné čistírně.


  Plánujeme dopředu, zařizujeme ihned. Jsme osobní strážci vašeho šatníku. 


Nikdy bychom třeba nedali prvotřídní šaty do normální čistírny - jednoduše to za to nestojí.


I proto spolupracujeme s vyhlášenými odborníky v Evropě, kteří mají s čištěním luxusních oděvů zkušenost více než tři generace.Co řekli o našem servisu


Moje sedmiletá zkušenost s firmou Carre concierge je perfektní. Od čištění obleků či žehlení přes opravy luxusní obuvy až třeba po úklid domu. Vždycky vím, že neudělají jen to, co jim řeknete, ale udělají i to, co vidí, že je potřeba. Myslím, že kdybych je požádala o modré z nebe, tak mi ho dokáží i do druhého dne obstarat.

Jana Navrátilová, Ředitelka letecké školy a obchodu, ŘLP ČR, s.p


Firma nám byla doporučena - a toto doporučení předčilo všechna naše očekávání. Především přístup při řešení nenadálých situací a schopnost přizpůsobit se změnám, je nedocenitelný. Na takové služby je radost dávat reference.

Vendula Naskosová, asistentka vedení, Cushman and Wakefield


Je příjemné na někoho s důvěrou přenést své drobné každodenní starosti. A spolehnout se, že při jejich zařizování používá hlavu - hledá pro mě nejlepší řešení. Oceňuji až neskutečnou časovou flexibilitu, osobní přístup, vstřícnost a velmi profesionální chování.

Rudolf Práger, Generální ředitel INVA Buiding Materials s.r.o


Žádné naše přání není pro společnost Carre concierge problém - vždy umí najít řešení, dokáží jednat okamžitě a časově se přizpůsobit potřebám naší rodiny. Doporučujeme každému, kdo pro svůj domov hledá excelentní a profesionální péči.

manželé Dudychovi


S firmou Carre concierge mám letitou zkušenost a jejich služby - včetně Luxury Dry Cleaning - pravidelně využívám. Je to pro mě velká úspora času a navíc jistota, že vše bude podle mých (náročných) představ.

Karolína Kratochvílová, Praha 6


Myslím, že mám toho nejnáročnějšího partnera co se oděvů týče. Od té doby, co se nám staráte o naše oblečení (hlavně o partnerovi košile), je doma klid :-). Jednou jsem omylem při praní hodila do pračky kašmírové šaty. Z velikosti S jsem se po vyprání dostala na XXS, běhala jsem po celé Praze a hledala pomoc, všichni kroutili hlavou se slovy, že šatům již nic nepomůže. No a kdo mě zachránil?  Luxury Dry Cleaning

Šárka Karnetová, Praha 1

Ochrana osobních údajů